WIZACENTER ul. Nowogrodzka 50/54 lok. 504 00-695 Warszawa tomasz@wizacenter.pl pon. - pt. od 9:00 do 17:00
POTRZEBUJESZ WIZY? DZWOŃ! +48 608 596 025

Wiza turystyczna do Rosji

Potrzebujesz informacji na temat wizy do Rosji?

  Wpisz numer oddzwonimy

  Pobierz informacje
  o wizie

  Zasady dla osób udających się do Rosji w celach turystycznych


  Wiza turystyczna wydawana jest osobom w celu swobodnego podróżowania po terenie Rosji jako turyści. Wiza turystyczna może być jedno, dwu lub wielokrotna.
  Konsulat jest czynny w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki między godziną 08:00 a 12:00.

  Czas

  • 2 dni – tryb ekspresowy
  • 7 dni – tryb normalny

   

  Dokumenty

  • 1 wniosek wizowy – wypełnia się online na stronie wniosek wizowy dostępny tutaj
  • paszport ważny min. 6 miesięcy dłużej od daty zakończenia ważności wizy
  • 1 kolorowe aktualne zdjęcie paszportowe, twarz na wprost (3,5cm x 4,5cm)
  • voucher turystyczny
  • obowiązkowe ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą na cały okres obowiązywania wizy

   

  Koszty

  • 344 zł – tryb normalny (wiza jednokrotna)
  • 688 zł – tryb ekspresowy (wiza jednokrotna)
  • 550 zł – tryb normalny (wiza dwukrotna)
  • 1100 zł – tryb ekspresowy (wiza dwukrotna)
  • 1032 zł – tryb normalny (wiza wielokrotna)
  • 2036 zł – tryb ekspresowy (wiza wielokrotna)
  • od 123z ł – voucher turystyczny

  Pośrednictwo: 197 zł

  Co warto wiedzieć?

  • wiza jest wydawana na okres zgodnie z voucherem, ubezpieczeniem medycznym oraz datami we wniosku wizowym
  • wiza turystyczna jest jedno, dwu lub wielokrotna,
  • zdjęcie do wizy musi być z ostatnich 6 miesięcy
  • obecnie wszystkie wizy, które są wydawane wymagają osobistego stawiennictwa w Konsulacie. Z naszej strony pomożemy wypełnić wniosek wizowy, umówić spotkanie w Konsulacie, wystawić obowiązkowe ubezpieczenie oraz voucher do wiz turystycznych lub zaproszenie do wizy biznesowej

  Wiza turystyczna do Rosji daje możliwość podróżowania po tym rozległym państwie, położonym we wschodniej części Europy. To kraj z dużym dorobkiem kulturalnym o bogatej historii. Aby go poznać, potrzebna jest jednak niezbędna dokumentacja. Z nami unikniesz formalności i zdobędziesz wskazane dokumenty w krótkim czasie. Zapewniamy szybką dostawę, już w 8 dni od złożenia wniosku. Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej, która oferuje swoje usługi dla każdego, kto chce rozpocząć podróż do tego niezwykłego kraju.

  Wiza turystyczna do Rosji to dokument, który możesz dostać w szybkim czasie, korzystając z naszych usług. Zapraszamy do siedziby naszej firmy w Warszawie. Oferujemy również usługę wypełnienia dokumentacji poprzez nasz formularz on-line. Wystarczy wejść na naszą stronę i wypełnić niezbędne zaświadczenie. Oprócz tego należy dostarczyć nam paszport, musi być on ważny co najmniej 6 miesięcy dłużej od daty zakończenia ważności wizy oraz aktualne, kolorowe zdjęcie paszportowe (twarzą skierowaną na wprost).

  Wiza turystyczna do Rosji – szybki i prosty sposób na uzyskanie niezbędnej dokumentacji


  Wiza turystyczna do Rosji uwzględnia również inne dokumenty, które są niezbędne do przekroczenia granic danego kraju. Są nimi: voucher turystyczny oraz ubezpieczenie zdrowotne , którego jego cena jest zależna od planowanego czasu pobytu. W celu ułatwienia całej procedury istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia w naszej firmie. Zebrany pakiet dokumentów umożliwia przebywanie na terenie państwa przez okres 30 dni. Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z poszczególnymi etapami składania dokumentacji lub chcesz uzyskać więcej informacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Służymy wsparciem na każdym etapie przygotowywanej dokumentacji, ponieważ jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem. Wiza turystyczna to szereg formalności, które należy przejść, by uzyskać dostęp do przekroczenia granicy. U nas możesz ominąć etap skomplikowanych procedur. Wystarczy, że dostarczysz nam wskazaną dokumentację, a my zajmiemy się całą resztą. Chętnie wesprzemy Cię radą oraz udzielimy wszelkich niezbędnych wiadomości. Z nami cała podróż przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. Możemy również pomóc w wybraniu odpowiedniego hotelu oraz przelotu. Nasza oferta to kompleksowe usługi – od uzyskania pozwolenia na pobyt, po wykupienie ubezpieczenia, aż po wybór linii lotniczych.
  Podaj adres email, na który wyślemy komplet informacji na temat wizy do Rosji


   Masz pytania? Chętnie odpowiemy!
   Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy.

    Albo zadzwoń:
    +48 608 596 025
    poniedziałek - piątek od 9.00 do 17.00
    ZamknijPliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się wiecej.