WIZACENTER ul. Nowogrodzka 50/54 lok. 504 00-695 Warszawa tomasz@wizacenter.pl pon. - pt. od 9:00 do 17:00
POTRZEBUJESZ WIZY? DZWOŃ! +48 694 215 242 +48 608 596 025

Wiza do Rosji

Potrzebujesz informacji na temat wizy do Rosji?

  Wpisz numer oddzwonimy

  Z nami unikniesz formalności i długich, męczących kolejek!


  Wiza do Rosji wydawana jest osobom w celu swobodnego podróżowania po terenie tego kraju.
  Konsulat jest czynny w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki między godziną 08:00 a 12:00.

  Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji przejazdów turystycznych oraz służbowych. Zajmujemy się ruchem wizowym i pomagamy zorganizować wszelkie niezbędne formalności, które są przepustką do wielu państw. U nas wiza do Rosji to możliwość podróżowania po tym rozległym państwie przez okres aż 30 dni. Jesteśmy profesjonalnym biurem, które pośredniczy pomiędzy ambasadą, a turystą. Z nami możesz uniknąć długich kolejek oraz całego procesu związanego z formalnościami. Zajmiemy się zamówieniem voucherów turystycznych oraz ubezpieczeń medycznych.

  Wiza do Rosji to niezbędna dokumentacja, która pozwoli na przekroczenie granic tego państwa. U nas cena obejmuje wszelkie koszty, w które wliczone zostały niezbędne formalności: tryb normalny (150 zł), usługa serwisowa Rosyjskiego Centrum Wizowego (28 euro), pośrednictwo (123 zł), voucher turystyczny (100 zł) oraz polisa ubezpieczeniowa na 30 dni (60 zł). To wszystkie niezbędne opłaty, które należy uiścić. W zależności od ilości dni spędzonych w danym państwie, koszty mogą ulec zmianie. Wykupienie ubezpieczenia na dwa tygodnie pobytu to opłata 33 zł, a polisa na tydzień to tylko 19 zł.

  Szybki i łatwy sposób, by dostać wizę do Rosji – firma Wiza Center to atrakcyjna cena


  Z nami zdobycie wizy do Rosji, czyli przepustki do wschodnio-środkowej Europy przebiega sprawnie i szybko. Jedyne, co musisz zrobić to wejść na stronę naszej firmy i wypełnić wniosek. Kolejnym krokiem jest przesłanie nam swojego paszportu (musi być on ważny co najmniej 6 miesięcy od daty zakończenia ważności wizy) oraz kolorowego zdjęcia paszportowego, musi być aktualne, twarzą na wprost. Kolejnym dokumentem jest voucher turystyczny na wjazd do tego państwa, który można nabyć w naszej firmie oraz ubezpieczenie zdrowotne. To wszystko, co jest potrzebne.

  Wystarczy, że prześlesz nam dokumentację, a my zajmiemy się całą resztą. Gotowe zaświadczenie wysyłamy kurierem pod wskazany adres w ciągu 8 dni od złożenia wniosku. W naszej firmie wiza do Rosji może przybierać różne formy. Zajmujemy się organizacją zarówno turystycznych, tranzytowych, jak i służbowych dokumentacji, które są niezbędne do przekroczenia granic tego kraju. U nas możesz liczyć na pełne wsparcie i szczegółowe wyjaśnienie wszelkich kwestii związanych z formalną stroną przygotowywania wizyty. Służymy naszą fachową wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem.

  Wiza do Rosji – w Wiza Center unikniesz formalności i stania w kolejkach


  Naszym atutem jest nie tylko szybki czas realizacji, ale również bardzo korzystna cena. Zajmiemy się całą dokumentacją, łącznie z kupnem ubezpieczenia oraz vouchera. Wystarczy, że pobierzesz i wypełnisz wniosek dostępny na naszej stronie i prześlesz skan paszportu. Z nami podróże nawet do najbardziej rozległych państw staną się możliwe do osiągnięcia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi konsultantami.
  Podaj adres email, na który wyślemy komplet informacji na temat wizy do Rosji


   Masz pytania? Chętnie odpowiemy!
   Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy.

    Albo zadzwoń:
    +48 694 215 242 lub +48 608 596 025
    poniedziałek - piątek od 9.00 do 17.00
    ZamknijPliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się wiecej.