WIZACENTER ul. Nowogrodzka 50/54 lok. 504 00-695 Warszawa tomasz@wizacenter.pl pon. - pt. od 9:00 do 17:00
POTRZEBUJESZ WIZY? DZWOŃ! +48 608 596 025

Voucher do Rosji

Potrzebujesz informacji na temat wizy do Rosji?

  Wpisz numer oddzwonimy

  Pobierz informacje
  o wizie

  Przeżyj niesamowitą przygodę – voucher do Rosji


  Voucher do Rosji to niezbędny dokument, który uprawnia do zdobycia wizy. Jest to jeden z elementów, które należy przedłożyć, by móc przekroczyć granicę tego państwa. Z naszą firmą cała procedura uzyskania tego dokumentu przebiegnie sprawnie i szybko. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem na rynku turystycznym. Zajmujemy się ruchem wizowym – pomożemy w uzyskaniu wizy turystycznej, tranzytowej oraz służbowej. Dodatkowo, zajmiemy się wykupieniem ubezpieczenia zdrowotnego, które również jest jednym z niezbędnych elementów przy staraniu się o dostęp do danego kraju.

  U nas voucher do Rosji możesz dostać w zaledwie kilka dni. Pomożemy Ci w jego otrzymaniu, wystarczy, że wypełnisz prosty formularz i dostarczysz go do naszej firmy. Możesz zrobić to osobiście, przez kuriera lub on-line. Stanowi on niezbędny dokument, który musisz posiadać, by uzyskać wizę. Jest to potwierdzenie tego, że turysta przeszedł przez granicę. U nas jest to koszt zaczynający się od 123 zł. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami i dokumentacją, by nasi klienci mogli zaoszczędzić czas i energię.

  Voucher do Rosji – minimum formalności


  Wniosek wizytowy, paszport (ważny co najmniej 6 miesięcy dłużej od zakończenia ważności wizy), jedno aktualne zdjęcie w kolorze (z twarzą skierowaną na wprost), ubezpieczenie medyczne oraz voucher turystyczny – to wszystko jest potrzebne podczas planowania wizyty do Rosji. Wszelkie dokumenty umożliwiające podróż jesteśmy w stanie zdobyć dla naszych klientów. U nas istnieje możliwość wykupienia polisy – jej cena jest zależna od tego, ile czasu będzie trwała wizyta. Posiadamy dobre ceny. Wizę oraz wszelką dokumentację wysyłamy kurierem w przeciągu 8 dni pod wskazany adres. Istnieje również możliwość odbioru osobistego. Zapraszamy do naszej siedziby w Warszawie.

  Voucher turystyczny jest u nas wystawiany w bardzo krótkim czasie. Nieco dłużej zajmuje zdobycie pozostałej dokumentacji. Wizy do tego państwa można przygotować w trybie ekspresowym lub normalnym. Zapewniamy, że w od 3 do 7 dni od złożenia wniosku i będzie możliwy odbiór wizy. U nas nie trzeba martwić się o pokrycie kosztów związanych z przygotowaniem podróży. Nasze ceny są bardzo atrakcyjne. Nasze usługi to również możliwość skorzystania z dostępnej u nas bazy hotelowej. Możemy również pomóc w doborze linii lotniczych. Zaplanujemy dla Ciebie całą podróż – od zdobycia dokumentacji, aż po kupno biletów oraz wybór położonego w atrakcyjnej okolicy hotelu. Zapraszamy.
  Podaj adres email, na który wyślemy komplet informacji na temat wizy do Rosji


   Masz pytania? Chętnie odpowiemy!
   Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy.

    Albo zadzwoń:
    +48 608 596 025
    poniedziałek - piątek od 9.00 do 17.00
    ZamknijPliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się wiecej.