WIZACENTER ul. Nowogrodzka 50/54 lok. 504 00-695 Warszawa tomasz@wizacenter.pl pon. - pt. od 9:00 do 17:00
POTRZEBUJESZ WIZY? DZWOŃ! +48 608 596 025

Wiza/karta turysty na Kubę

Potrzebujesz informacji na temat wizy na Kubę?

  Wpisz numer oddzwonimy

  Szybki i łatwy sposób na dostanie wizy / karty turysty na Kubę – Wiza Center


  Karty turysty (Tarjeta de Turista). Wiza na Kubę wydawana jest wyłącznie w celach turystycznych i jest ważna 30 dni od momentu przekroczenia granicy.

  Karta turysty na Kubę to niezbędny dokument, który uprawnia do wjazdu na teren tego kraju. Wypełnianie formularzy i wniosków oraz stanie w długich kolejkach do urzędu – możesz uniknąć tych wszystkich procedur i zaoszczędzić czas korzystając z naszych usług. Wiza center to firma zajmująca się wszystkimi niezbędnymi formalnościami, które pozwolą Ci w szybki sposób otrzymać niezbędne do zwiedzenia tego pięknego kraju dokumenty. Sprawdź naszą ofertę. Jesteśmy profesjonalistami – z nami cały proces przebiega sprawnie i szybko.

  Wiza na Kubę i związane z jej uzyskaniem formalności często mogą zniechęcić do wyjazdu. Długie kolejki do ambasady, banków pobierających opłaty konsularne, wypełnianie wniosków – to wszystko zabiera czas i energię, którą możesz wykorzystać na bardziej przyjemne czynności związane z przygotowywaniem podróży. Kiedy Ty będziesz przechadzać się po galeriach w poszukiwaniach dużej walizki, okularów przeciwsłonecznych i stroju kąpielowego, my w tym czasie załatwimy za Ciebie wszelkie niezbędne formalności.

  Karta turysty na Kubę


  U nas karta turysty na Kubę to dokument, który otrzymasz już w kilka dni od wypełnienia wniosku. Sprawdź jakie to proste. Jedynie, co musisz zrobić to wybrać kraj, który chcesz odwiedzić. Następnie wystarczy, że wypełnisz znajdujący się na naszej stronie wniosek wizowy i prześlesz nam skan swojego paszportu (strona z Twoim zdjęciem i danymi). Po przesłaniu nam niezbędnej dokumentacji przesyłasz już tylko opłatę za wykupienie wizy. Sprawdź jakie to szybkie – w kilku krokach unikniesz stania w długich kolejkach i zaoszczędzisz mnóstwo czasu.

  Wiza to niezbędny dokument, który stanowi przepustkę do poznania tego wyjątkowego kraju Ameryki Środkowej. Z nami zdobędziesz ją już w kilka dni od złożenia wniosku. Dokument dostarczymy kurierem pod wskazany przez Ciebie adres. Z nami unikniesz formalności, a także zaoszczędzisz swój czas i energię. Jesteśmy otwarci na dialog i chętnie pomożemy Ci w rozwianiu wszelkich niejasności. Służymy wsparciem i wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

  Bezproblemowe i szybkie załatwianie wizy na Kubę – z nami unikniesz formalności


  Specjalizujemy się w obsłudze dokumentacji wizowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej, dlatego karta turysty na Kubę to u nas gwarancja szybkiego dostarczenia dokumentacji, po uprzednim wypełnieniu wniosku. Z nami możesz cieszyć się niezapomnianymi chwilami w tym przepięknym, pełnym słońca i piaszczystych plaż kraju, nawet do 30 dni. Nasza firma może również pomóc w organizacji przelotu i wybrać dla Ciebie odpowiedni hotel, który będzie dobrze usytuowany oraz spełni wszystkie niezbędne standardy. Sprawdź naszą ofertę.
  Podaj adres email, na który wyślemy komplet informacji na temat wizy na Kubę


   Masz pytania? Chętnie odpowiemy!
   Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy.

    Albo zadzwoń:
    +48 608 596 025
    poniedziałek - piątek od 9.00 do 17.00
    ZamknijPliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się wiecej.