WIZACENTER ul. Nowogrodzka 50/54 lok. 504 00-695 Warszawa tomasz@wizacenter.pl pon. - pt. od 9:00 do 17:00
POTRZEBUJESZ WIZY? DZWOŃ! +48 608 596 025

Wiza turystyczna do Chin

Potrzebujesz informacji na temat wizy do Chin?

  Wpisz numer oddzwonimy

  Pobierz informacje
  o wizie

  Propozycja dla turystów z Unii Europejskiej


  Wiza turystyczna (L) wydawana jest osobom w celu swobodnego podróżowania po większości regionów Chin jako turyści. Wiza turystyczna może być jedno lub dwukrotna.

  Czas

  • 5 dni – tryb normalny
  • 4 dni – tryb ekspresowy

  Dokumenty

  • 1 wypełniony wniosek wizowy elektronicznie dostępny tutaj
  • paszport ważny min. 6 miesięcy dłużej od daty zakończenia ważności wizy
  • 2 kolorowe aktualne zdjęcie paszportowe, twarz na wprost (3,5cm x 4,5cm)
  • rezerwacja lotnicza
  • rezerwacja hotelu
  • ksero pierwszej strony paszportu (strona ze zdjęciem)

  Koszty

  • 395 zł – tryb normalny
  • 645 zł – tryb expresowy

  Pośrednictwo: 339 zł

  Co warto wiedzieć?

  • od 10 maja 2019 konsulat przyjmuje tylko wnioski uzupełnione elektronicznie.
  • paszport składany w konsulacie Chin musi posiadać 3 całkowicie wolne, czyste obustronne kartki, nie muszą znajdować się obok siebie
  • ważność wizy: od 3 do 6 miesięcy od daty wydania (ostatni wjazd przed końcem upływu ważności wizy)
  • ilość dni: do 30 dni
  • wiza może być jedno lub dwukrotna
  • nasze biuro jest w stanie pomóc w uzyskaniu wizy wyłącznie obywatelom Unii Europejskiej. W przypadku obywateli krajów spoza UE, konsul wymaga stawiennictwa osobistego w Ambasadzie Chin. W przypadku obywateli UE wymagane jest dołączenie zaświadczenia o zarejestrowaniu obywatela UE, polskiego dowodu osobistego lub ważnego potwierdzenia zameldowania pod adresem w Polsce
  • w przypadku braku rezerwacji hotelowej lub lotniczej prosimy o kontakt z biurem

  Pomoc w uzyskaniu wizy turystycznej do Chin


  Jedną z naszych propozycji jest wiza turystyczna do Chin, dedykowana każdej osobie, która planuje wyjazd do tego państwa w celach rekreacyjnych i wypoczynkowych. Jej przyznanie zagwarantuje Ci bezproblemowe przekroczenie granicy i poruszanie się po terytorium jednego z najbardziej zaludnionych krajów całego świata. Poznaj szczegóły naszej oferty!

  Nasza firma oferuje profesjonalne pośrednictwo w procesie ubiegania się o otrzymanie niezbędnych do podróżowania zezwoleń. Wśród nich znajduje się między innymi proponowana wiza turystyczna do Chin (L) wydawana osobom w celu swobodnego podróżowania po większości regionów Chin jako turyści. Jeśli zależy Ci na szybkim i bezproblemowym przebiegu procesu ubiegania się o wspomniany dokument, jak najszybciej skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo, a my pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu Twoich marzeń.

  Wiza turystyczna do Chin - poznaj szczegóły naszej oferty


  W ofercie naszej firmy znajduje się wiza turystyczna do Chin, której proces przeprowadzany jest w trybie ekspresowym bądź normalnym. Tryb ekspresowy kosztuje 645 zł opłata chińskiego centrum wizowego i trwa jedynie 4 dni, podczas gdy czas zwykłego wynosi 4 dni, a jego cena to 395 zł opłata chińskiego centrum wizowego. Z pewnością zastanawiasz się, ile kosztują świadczone przez nas profesjonalne usługi? Spieszymy z odpowiedzią! Koszt pośrednictwa, którym zajmujemy się każdego dnia, wynosi jedynie 339 zł!. W cenie tej uwzględnione zostało także wsparcie na każdym jego etapie, doradztwo w zakresie przygotowania niezbędnych dokumentów oraz przesyłka kurierska zwrotna.

  Biuro WIZACENTER jest w stanie pomóc w uzyskaniu pozwolenia na wjazd do danego państwa wyłącznie obywatelom Unii Europejskiej. W przypadku obywateli krajów spoza UE, konsul wymaga stawiennictwa osobistego w Ambasadzie Chin. W przypadku obywateli UE wymagane jest dołączenie zaświadczenia o zarejestrowaniu obywatela UE, polskiego dowodu osobistego lub ważnego potwierdzenia zameldowania pod adresem w Polsce. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy stuprocentową satysfakcję.
  Podaj adres email, na który wyślemy komplet informacji na temat wizy do Chin


   Masz pytania? Chętnie odpowiemy!
   Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy.

    Albo zadzwoń:
    +48 608 596 025
    poniedziałek - piątek od 9.00 do 17.00
    ZamknijPliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się wiecej.