WIZACENTER ul. Nowogrodzka 50/54 lok. 504 00-695 Warszawa tomasz@wizacenter.pl pon. - pt. od 9:00 do 17:00
POTRZEBUJESZ WIZY? DZWOŃ! +48 608 596 025

Wiza turystyczna Uzbekistan

Potrzebujesz informacji na temat wizy do Uzbekistanu?

  Wpisz numer oddzwonimy

  Pobierz informacje
  o wizie

  UWAGA: Od 1 lutego 2019 roku obywatele Polski mogą wjechać do Uzbekistanu bez wizy (w celach turystycznych) i przebywać na terenie kraju do 30 dni.  Wiza turystyczna do Uzbekistanu – z nami zdobędziesz ją w zaledwie kilka dni


  Wiza turystyczna wydawana jest osobom w celu swobodnego podróżowania Uzbekistanie jako turyści. Wiza turystyczna może być jedno lub dwukrotna.
  Konsulat jest czynny w poniedziałki, środy i piątki między godziną 10:00 a 12:00.

  Czas

  • 1 dzień – tryb normalny – czas oczekiwania na wizę w konsulacie
  • 7 dni – tryb normalny – czas oczekiwania na zezwolenie uzbeckiego MSZu

  Dokumenty

  • 2 wypełnione wnioski wizowe
  • paszport ważny min. 6 miesięcy dłużej od daty zakończenia ważności wizy
  • 2 kolorowe aktualne zdjęcia paszportowe, twarz na wprost (3,5cm x 4,5cm)
  • zezwolenie na wydanie wizy turystycznej potwierdzone przez uzbecki MSZ
  • oryginał zaświadczenia z miejsca pracy z informacją o zajmowanym stanowisku
  • potwierdzenie rezerwacji hotelu na cały okres obowiązywania wizy
  • ksero pierwszej strony paszportu (strona ze zdjęciem)
  Pobierz dokumenty:

  Koszty

  • 60 USD – tryb normalny – wiza jednokrotna
  • 300zł – zezwolenie uzbeckiego MSZu na wydanie wizy turystycznej

  Pośrednictwo: 123zł

  Co warto wiedzieć?

  • wiza jest wydawana na okres maksymalnie do 30 dni, zgodnie datami podanymi we wniosku wizowym,
  • wiza turystyczna jest jedno lub dwukrotna

  Nasza firma jest pośrednikiem w załatwianiu dokumentacji zezwalającej na wjazd na terytorium danego państwa. Wiza turystyczna stanowi niezbędny element podróży do państw, które są objęte tym obowiązkiem to m.in.: Uzbekistan, Chiny, Rosja, USA, państwa byłego Związku Radzieckiego, państwa Południowego Pacyfiku oraz Daleki Wschód. Nasza firma posiada doświadczenie w tego typu działaniach. Jesteśmy obecni na rynku turystycznym od wielu lat. Pomagamy naszym klientom w szybkim i bezproblemowym uzyskaniu zaświadczeń.

  Wiza turystyczna jest wystawiana na różny czas - może to być tydzień, 30 dni lub więcej. Nasi klienci nie muszą martwić się, w jaki sposób zdobyć wszelkie dokumenty, do jakich placówek się udać i jak otrzymać niezbędne zezwolenia. Nasza firma zajmie się wszelkimi formalnościami. Z nami ominiesz kolejki, wizyty w ambasadzie i bankach. Działamy sprawnie i bezpiecznie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Służymy wsparciem i wiedzą.

  Wiza turystyczna Uzbekistan – szybka i sprawna organizacja


  Wiza turystyczna to niezbędny dokument, jeśli chcemy odwiedzić takie państwo jak Uzbekistan. Z nami nie musisz obawiać się skomplikowanych procedur i wypełniania dużej ilości papierów. Wystarczy kilka prostych kroków, by ominąć kwestie administracyjne. Pierwsze, co musisz zrobić to wypełnienie formularzu dostępnego na naszej stronie internetowej. Kolejną czynnością jest wysłanie do siedziby naszego biura swojego paszportu – musi on być aktualny (czyli minimum 6 miesięcy od daty zakończenia ważności wizy) oraz zdjęcia (twarzą na wprost).

  Nasza firma oferuje również możliwość wykupienia vouchera turystycznego oraz polisy ubezpieczeniowej. Wiza turystyczna jest gotowa już w kilka dni, wysyłamy ją kurierem pod wskazany adres. To wszystko, co musisz zrobić by móc zobaczyć Uzbekistan na własne oczy. Istnieje również możliwość osobistego odbioru w siedzibie naszej firmy, w Warszawie. Zachęcamy również do skorzystania z naszej bazy hoteli oraz wykupienia przelotu – posiadamy bardzo dobre ceny. Pomagamy naszym klientom ominąć kolejki do banków, biur i ambasady. Zajmujemy się całym procesem organizacji, wykupujemy ubezpieczenia zdrowotne, jak również możemy zamówić hotel i zaplanować całą podróż. Zapraszamy do współpracy!
  Podaj adres email, na który wyślemy komplet informacji na temat wizy do Uzbekistanu


   Masz pytania? Chętnie odpowiemy!
   Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy.

    Albo zadzwoń:
    +48 608 596 025
    poniedziałek - piątek od 9.00 do 17.00
    ZamknijPliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się wiecej.