WIZACENTER ul. Nowogrodzka 50/54 lok. 504 00-695 Warszawa tomasz@wizacenter.pl pon. - pt. od 9:00 do 17:00
POTRZEBUJESZ WIZY? DZWOŃ! +48 608 596 025

Wiza Uzbekistan

Potrzebujesz informacji na temat wizy do Uzbekistanu?

  Wpisz numer oddzwonimy

  UWAGA


  Od 1 lutego 2019 roku obywatele Polski mogą wjechać do Uzbekistanu bez wizy (w celach turystycznych) i przebywać na terenie kraju do 30 dni.

  Odkryj nowe miejsca – wiza do Uzbekistanu


  Wiza Uzbekistan wydawana jest osobom w celu swobodnego podróżowania po terenie tego kraju.
  Konsulat jest czynny w poniedziałki, środy i piątki między godziną 10:00 a 12:00.

  Wiza stanowi niezbędną dokumentację do zwiedzania wielu miejsc na świecie. Zaufaj profesjonalistom - poznaj Uzbekistan i odkryj Środkową Azję. Z nami możesz ominąć uciążliwe formalności. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w organizacji wszelkich niezbędnych dokumentów. Zaoszczędź swój czas i energię. My zajmiemy się za Ciebie wszelkimi sprawami organizacyjnymi – wykupimy polisę ubezpieczeniową oraz voucher turystyczny, a to wszystko w bardzo korzystnej cenie. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej.

  W naszej firmie możesz również skorzystać z możliwości zamówienia hotelu (posiadamy szeroką bazę spośród, której możesz wybierać dogodną dla Ciebie lokalizację i standard wyposażenia). Oprócz tego możesz także powierzyć nam organizację przelotu. U nas bilety lotnicze obejmują przelot do większości państw na świecie.

  Wiza Uzbekistan – poznaj świat Środkowej Azji


  Wiza może mieć charakter wyjazdu służbowego, turystycznego lub tranzytowego, u nas możesz zdobyć je wszystkie – gwarantujemy możliwość podróżowania do państw takich jak Uzbekistan bez uciążliwych problemów administracyjnych. Zajmujemy się wszelkimi niezbędnymi formalnościami. Jedyne, co musisz nam dostarczyć to ważny paszport (co najmniej 6 miesięcy od zakończenia ważności wizy) oraz aktualne, kolorowe zdjęcie (wykonane na wprost). Na naszej stronie internetowej znajdziesz również formularz on-line, który wystarczy wypełnić i przesłać do nas.

  Prześlij nam niezbędną dokumentację, a w kilka dni później nasz kurier dostarczy Ci wszystkie zaświadczenia. Wiza to Twoja przepustka do świata Azji Środkowej – z nami Uzbekistan jest na wyciągnięcie ręki. W naszej firmie masz możliwość wykupienia polisy ubezpieczeniowej i vouchera turystycznego. Zajmiemy się wszystkim, co niezbędne, by nasi klienci mogli cieszyć się bezproblemową podróżą w najdalsze zakątki świata. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

  Wizy do Uzbekistanu


  Wiza oraz inne, niezbędne do podróży po Uzbekistanie dokumenty są możliwe do odebrania osobiście w siedzibie naszej firmy, w Warszawie. Drugą opcją jest dostarczenie ich za pomocą kuriera. Nasz klient podaje adres, pod który mają zostać dostarczone zaświadczenia i już w kilka dni po wypełnieniu formularzu może spodziewać się ich odbioru. Działamy sprawnie i szybko. Zapraszamy.
  Podaj adres email, na który wyślemy komplet informacji na temat wizy do Uzbekistanu


   Masz pytania? Chętnie odpowiemy!
   Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy.

    Albo zadzwoń:
    +48 608 596 025
    poniedziałek - piątek od 9.00 do 17.00
    ZamknijPliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się wiecej.