WIZACENTER ul. Nowogrodzka 50/54 lok. 504 00-695 Warszawa tomasz@wizacenter.pl pon. - pt. od 9:00 do 17:00
POTRZEBUJESZ WIZY? DZWOŃ! +48 608 596 025

Wiza na Białoruś

Potrzebujesz informacji na temat wizy na Białoruś?

  Wpisz numer oddzwonimy

  Zezwolenie w ciągu kilku dni


  Dokumenty pozwalające uzyskać wizę na Białoruś składamy w Konsulacie Republiki Białoruś codziennie od poniedziałku do piątku między godziną 08:00 a 09:00.

  Planujesz wyjazd do naszych sąsiadów, jednak nie wiesz, jakich formalności powinieneś dopełnić przed podróżą? Jedną z najważniejszych jest wiza na Białoruś, która umożliwi Ci bezproblemowy wjazd na terytorium tego kraju. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że planowanie zbliżającej się podróży może być czasochłonne i właśnie dlatego powstała nasza firma - WIZACENTER. Specjalizujemy się w pomocy w procesie wizowym różnorodnych państw, zarówno europejskich, jak i azjatyckich, afrykańskich czy też Stanów Zjednoczonych. W trakcie naszej długoletniej działalności na rynku turystycznym udało nam się zdobyć cenne doświadczenie i wiedzę, umożliwiające świadczenie oferowanych usług na najwyższym poziomie.

  Z pewnością dotarły do Ciebie wiadomości, że od stycznia 2018 roku obywatele Polski nie muszą starać się o pozwolenie na wjazd w przypadku krótkich podróży. To prawda, wiza na Białoruś nie jest konieczna w przypadku pobytów maksymalnie 10-dniowych. Należy jednak pamiętać, że zasada ta odnosi się wyłącznie do kilku uprzednio określonych terenów, wśród których można wyróżnić między innymi okolice Brześcia i Grodna, Kanału Augustowskiego oraz Puszczy Białowieskiej. Wyjazd na każde inne terytorium Białorusi wymaga od Ciebie uzyskania stosownego pozwolenia. Na szczęście dzięki naszej firmie proces ten może przebiec nie tylko bezproblemowo i niezwykle sprawnie, ale także zakończyć się oczekiwanym sukcesem.

  Skuteczny sposób na zdobycie wizy na Białoruś


  W WIZACENTER doskonale znamy się na tym, co robimy, dlatego też możemy pochwalić się długą listą zadowolonych klientów, którzy z naszą pomocą uzyskali odpowiednie zezwolenia turystyczne czy też biznesowe i mogli cieszyć się wyjazdem za granicę. Proponowana wiza na Białoruś dostępna jest dla każdego obywatela Polski, którego ważność paszportu upływa co najmniej 3 miesiące po ukończeniu ważności przyznanego pozwolenia na wjazd. Oprócz tego, każdy kandydat powinien dostarczyć nie starsze niż 6 miesięcy zdjęcie paszportowe, posiadać ubezpieczenie zdrowotne oraz dowód uiszczenia opłaty konsularnej.

  Każda wiza wymaga od Ciebie wcześniejszego wypełnienia formularza, który musi być przez Ciebie osobiście podpisany. Jest on dostępny na stronie internetowej Ambasady. Istnieje możliwość uzyskania zezwolenia jednorazowego lub wielorazowego wjazdu o różnych czasach trwania. Nasza firma z radością w Twoim imieniu zajmie się dopełnieniem wszelkich formalności, a to wszystko w niezwykle atrakcyjnej cenie. Nasze usługi kosztują jedynie 197 zł i są gwarancją sukcesu. Już dziś zdobądź odpowiednie zezwolenie z WIZACENTER!
  Podaj adres email, na który wyślemy komplet informacji na temat wizy na Białoruś


   Masz pytania? Chętnie odpowiemy!
   Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy.

    Albo zadzwoń:
    +48 608 596 025
    poniedziałek - piątek od 9.00 do 17.00
    ZamknijPliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się wiecej.