WIZACENTER ul. Nowogrodzka 50/54 lok. 504 00-695 Warszawa tomasz@wizacenter.pl pon. - pt. od 9:00 do 17:00
POTRZEBUJESZ WIZY? DZWOŃ! +48 608 596 025

Wiza biznesowa do Arabii Saudyjskiej

Potrzebujesz informacji na temat wizy do Arabii Saudyjskiej?

  Wpisz numer oddzwonimy

  Pobierz informacje
  o wizie

  Zasady dla osób udających się do Arabii Saudyjskiej w celach biznesowych


  Wiza biznesowa (commercial visit) wydawana jest osobom przyjeżdżającym w celach handlowych, rozmowy biznesowo-techniczne z kontrahentami w Arabii Saudyjskiej. Wiza biznesowa może być jedno lub wielokrotna.
  Konsulat jest czynny w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki między godziną 09:00 a 11:00.

  Czas

  • wiza jednokrotna – 3 dni robocze
  • wiza wielokrotna- 3 dni robocze

  Dokumenty

  • wypełniony wniosek wizowy po angielsku,
  • ważny paszport min. 6 miesięcy, dwie wolne strony na wklejenie wizy
  • dwie aktualne kolorowe fotografie paszportowe (kolor, białe tło, en-face 3,5 x 4,5 cm)
  • zaproszenie wystawione prze saudyjską Izbę Przemysłowo-Handlową lub Ministerstwo Spraw Zagranicznych Arabii Saudyjskiej
  • pismo delegujące z firmy polskiej, zalegalizowane w Krajowej Izbie Gospodarczej i w Ministerstwie Spraw Zagranicznych RP. Pismo w języku angielskim powinno być skierowane do Konsula i zawierać następujące informację: krótki opis działalności firmy, imię i nazwisko osoby delegowanej, nazwa firmy saudyjskiej, dokładny cel wizyty.
  • jeżeli firmą delegującą jest firma zagraniczna, to pismo należy zalegalizować w Ambasadzie Królestwa Arabii Saudyjskiej w kraju, z którego pochodzi firma
  • kopię dokumentu rejestracji firmy saudyjskiej
  • obowiązkowe ubezpieczenie medyczne wymagane podczas aplikowania o wizę
  • uzupełniona deklaracja
  Pobierz dokumenty:

  Koszty

  • 81 USD – wiza jednokrotna
  • 81 USD – wiza wielokrotna
  • 10.5 USD – rejestracja ENJAZIT
  • 10.5 USD – rejestracja polisy w systemie ENJAZIT
  • polisa – cena zależy od rodzaju i długości wizy

  Pośrednictwo: 269 zł

  Co warto wiedzieć?

  • wizy są wystawiane zgodnie z zaproszeniem z Arabii Saudyjskiej
  • wizy są jedno lub wielokrotne
  • zajmujemy się legalizacją dokumentów w Krajowej Izbie Gospodarczej i Ministerstwie Spraw Zagranicznych

  Ubiegaj się o wizę biznesową do Arabii Saudyjskiej z WIZACENTER


  Jesteś pracownikiem, który w ramach obowiązków służbowych musi wyjechać do Azji? W takim razie konieczne będzie rozpoczęcie procesu wizowego, dzięki któremu uzyskasz pozwolenie wjazdu do danego kraju. Wiza biznesowa do Arabii Saudyjskiej (commercial visit) wydawana jest osobom przyjeżdżającym w celach handlowych lub rozmów biznesowo-technicznych z kontrahentami w danym kraju. W naszej firmie czas realizacji zlecenia wynosi 3 dni robocze zarówno w przypadku wizy jednokrotnej, jak i wielokrotnej. Należy jednak pamiętać, że konsulat jest czynny w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki między godziną 09:00 a 11:00 i tylko w tym terminie istnieje możliwość załatwienia wszelkich formalności.

  W firmie WIZACENTER zajmujemy się również legalizacją dokumentów w Krajowej Izbie Gospodarczej i Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty, a w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.
  Profesjonalne pośrednictwo w procesie wizowym

  Planujesz podróż do jednego z krajów Azji i na Twojej liście rzeczy niezbędnych do załatwienia znajduje się wniosek o zdobycie pozwolenia na wjazd? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Dzięki naszej firmie wymagana wiza do Arabii Saudyjskiej stanie się jedynie formalnością, którą będziesz mógł odhaczyć ze swojej listy niezwykle szybko. Firma WIZACENTER każdego dnia udziela profesjonalnych konsultacji oraz pomocy osobom, które marzą o wyjeździe za granicę, jednak napotkały jakiekolwiek problemy podczas procesu wizowego. Dzięki nam dostają ponowną możliwość ubiegania się o niezbędny dokument, a tym samym nie muszą rezygnować z wymarzonego wyjazdu. Poznaj szczegóły naszej atrakcyjnej oferty!

  W naszej firmie na pierwszym miejscu stawiamy sprostanie oczekiwaniom naszych klientów i umożliwienie im wyjazdu do wybranego przez nich kraju. Wielu z nich rezygnuje ze swojego marzenia w momencie, gdy otrzymują odmowę przyznania tego niezbędnego dokumentu, jakim jest wiza. I choć Arabia Saudyjska należy do licznego grona państw, które jej wymagają, to z firmą WIZACENTER zdobycie jej jest niezwykle proste, szybkie i skuteczne. Wystarczy zebranie odpowiedniej dokumentacji, o której wspominamy poniżej, uiszczenie wszelkich opłat i po kilku dniach możesz cieszyć się pozytywną decyzją ze strony konsulatu. Z nami to takie proste!
  Zdobądź wizę i wyjedź do Arabii Saudyjskiej

  WIZACENTER oferuje Ci możliwość wyboru rodzaju dokumentu, który chciałbyś zdobyć. W naszej ofercie znajduje się wiza, umożliwiająca wjazd do Arabii Saudyjskiej na kilku zasadach. Jej rodzaje to: pracownicza, biznesowa, rezydent, pobytowa, rządowa oraz wizyta pracownicza. Aby poznać szczegóły każdej z nich, udaj się do dedykowanych im zakładek. Czas realizacji każdego z wybranego przez Ciebie dokumentu wynosi jedynie 3 dni! Należy pamiętać, że konsulat jest czynny w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki między godziną 09:00 a 11:00 i to wyłącznie w tych dniach możliwe jest załatwienie wszelkich formalności. Opłata za nasze pośrednictwo wynosi jedynie 269 zł!

  Jeśli jesteś zdecydowany na wyjazd do Azji, to rozpoczęcie przygotowań należy rozpocząć od ubiegania się o pozwolenie wjazdu, jakim jest wiza. Arabia Saudyjska wymaga jej od każdego obywatela Polski, a jednym z najważniejszych warunków jej przyznania jest posiadanie paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od dnia, w którym planujemy przekroczyć granicę. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje na temat opłat lub koniecznych rejestracji. Aby ułatwić Ci proces wizowy, przygotowaliśmy specjalny plik z najważniejszymi informacjami. W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości - pozostajemy do Twojej dyspozycji.
  Podaj adres email, na który wyślemy komplet informacji na temat wizy do Arabii Saudyjskiej


   Masz pytania? Chętnie odpowiemy!
   Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy.

    Albo zadzwoń:
    +48 608 596 025
    poniedziałek - piątek od 9.00 do 17.00
    ZamknijPliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się wiecej.