WIZACENTER ul. Nowogrodzka 50/54 lok. 504 00-695 Warszawa tomasz@wizacenter.pl pon. - pt. od 9:00 do 17:00
POTRZEBUJESZ WIZY? DZWOŃ! +48 608 596 025

Wiza Arabia Saudyjska

Potrzebujesz informacji na temat wizy do Arabii Saudyjskiej?

  Wpisz numer oddzwonimy

  Profesjonalne pośrednictwo w procesie wizowym


  Wiza pobytowa do Arabii Saudyjskiej jest przeznaczona dla osób, które jadą odwiedzić osobę przebywająca na stałe w Arabii Saudyjskiej.
  Konsulat jest czynny w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki między godziną 09:00 a 11:00.

  Planujesz podróż do jednego z krajów Azji i na Twojej liście rzeczy niezbędnych do załatwienia znajduje się wniosek o zdobycie pozwolenia na wjazd? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Dzięki naszej firmie wymagana wiza do Arabii Saudyjskiej stanie się jedynie formalnością, którą będziesz mógł odhaczyć ze swojej listy niezwykle szybko. Firma WIZACENTER każdego dnia udziela profesjonalnych konsultacji oraz pomocy osobom, które marzą o wyjeździe za granicę, jednak napotkały jakiekolwiek problemy podczas procesu wizowego. Dzięki nam dostają ponowną możliwość ubiegania się o niezbędny dokument, a tym samym nie muszą rezygnować z wymarzonego wyjazdu. Poznaj szczegóły naszej atrakcyjnej oferty!

  W naszej firmie na pierwszym miejscu stawiamy sprostanie oczekiwaniom naszych klientów i umożliwienie im wyjazdu do wybranego przez nich kraju. Wielu z nich rezygnuje ze swojego marzenia w momencie, gdy otrzymują odmowę przyznania tego niezbędnego dokumentu, jakim jest wiza. I choć Arabia Saudyjska należy do licznego grona państw, które jej wymagają, to z firmą WIZACENTER zdobycie jej jest niezwykle proste, szybkie i skuteczne. Wystarczy zebranie odpowiedniej dokumentacji, o której wspominamy poniżej, uiszczenie wszelkich opłat i po kilku dniach możesz cieszyć się pozytywną decyzją ze strony konsulatu. Z nami to takie proste!

  Zdobądź wizę i wyjedź do Arabii Saudyjskiej


  WIZACENTER oferuje Ci możliwość wyboru rodzaju dokumentu, który chciałbyś zdobyć. W naszej ofercie znajduje się wiza, umożliwiająca wjazd do Arabii Saudyjskiej na kilku zasadach. Jej rodzaje to: pracownicza, biznesowa, rezydent, pobytowa, rządowa oraz wizyta pracownicza. Aby poznać szczegóły każdej z nich, udaj się do dedykowanych im zakładek. Czas realizacji każdego z wybranego przez Ciebie dokumentu wynosi jedynie 3 dni! Należy pamiętać, że konsulat jest czynny w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki między godziną 09:00 a 11:00 i to wyłącznie w tych dniach możliwe jest załatwienie wszelkich formalności. Opłata za nasze pośrednictwo wynosi jedynie 269 zł!

  Jeśli jesteś zdecydowany na wyjazd do Azji, to rozpoczęcie przygotowań należy rozpocząć od ubiegania się o pozwolenie wjazdu, jakim jest wiza. Arabia Saudyjska wymaga jej od każdego obywatela Polski, a jednym z najważniejszych warunków jej przyznania jest posiadanie paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od dnia, w którym planujemy przekroczyć granicę. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje na temat opłat lub koniecznych rejestracji. Aby ułatwić Ci proces wizowy, przygotowaliśmy specjalny plik z najważniejszymi informacjami. W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości - pozostajemy do Twojej dyspozycji.
  Podaj adres email, na który wyślemy komplet informacji na temat wizy do Arabii Saudyjskiej


   Masz pytania? Chętnie odpowiemy!
   Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy.

    Albo zadzwoń:
    +48 608 596 025
    poniedziałek - piątek od 9.00 do 17.00
    ZamknijPliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się wiecej.